TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI

Nikt Cię nie rozumie, a życie wymyka się spod kontroli? Nie pomagają już krzyki i walki na pięści? Czujesz się bezsilny i zły, bo wszyscy dookoła robią Ci na złość? Chciałbyś żeby przestali się czepiać, ale oni Cię nie słuchają?

Trening Zastępowania Agresji pomaga zmienić zachowania agresywne i przemocowe dzieci, młodzieży i osób dorosłych, na zachowania pożądane, prospołeczne.
Jest to metoda pozwalająca nauczyć się stawiania czoła trudnym sytuacjom życiowym oraz rozwiązywania konfliktów, bez użycia przemocy. Redukuje negatywne emocje, pozwala działać produktywnie w sytuacjach powodujących stres i złość.

Warsztaty umiejętności psychospołecznych „TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI”

grupy dla młodzieży (gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne) – informacje u p. Witolda Kędzierskiego – 660 438 052

grupy dla dzieci (7 – 13 lat) – informacje u p. Joanny Hnat – 667 118 816

Problemy z wyrażaniem uczuć, poglądów, postaw i życzeń w sposób bezpośredni i stanowczy czesto utrudniają nam życie. Chcemy szanować prawa innych osób, chcemy też być szanowani.
Proponujemy Trening asertywności dla uczniów szkoły podstawowej, mających trudności z wyrażaniem własnego zdania, nawiązywaniem kontaktu, odmawianiem.Uczestnicy szkoleń uczą się radzenia sobie z presją i naciskami.

OSOBY DOROSŁE ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM W TRENINGU ZASTĘPOWANIA AGRESJI (tylko odpłatnie) PROSIMY O KONTAKT Z P. MARTĄ WOŁOSZYN 502 103 664