Rozpoczynamy Nowy Rok – na pewno będzie dobry

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy Nowy Rok. Dla nas wyjątkowy, pod wieloma względami. 30 lat temu zarejestrowaliśmy oficjalnie nasze Stowarzyszenie – jako samodzielną organizację. Oznacza to, że działamy dla Państwa już ponad 30 lat.

W 1991 roku utworzyliśmy w Koszalinie Oddział Towarzystwa Pomocy Młodzieży, który w 1994 przekształcił się właśnie w nasze Stowarzyszenie.

JESTEŚMY DUMNI, ŻE OD PONAD 30 LAT OBDARZACIE NAS PAŃSTWO ZAUFANIEM KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY.

Przez te wszystkie lata zmienialiśmy się, zmieniali się nasi współpracownicy. Dwie osoby są z nami od samego początku, to ONE zakładały zarówno Oddział TPM, jak i Stowarzyszenie. Violetta Południak i Marta Wołoszyn – DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE JESTEŚCIE.

Następną osobą, która ma najdłuższy staż w byciu z nami jest: Tomek Marko – Kyca – DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ Z NAMI

Trzecie miejsce przypada: Witkowi Kędzierskiemu – DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ Z NAMI